SZIF spustil kariérní stránky

26.11.2018

Zemědělská veřejnost zná SZIF velmi dobře. Jsme platební agentura, která zemědělcům, potravinářům a lesníkům poskytuje dotace. Ale nejen to. Jsme také zaměstnavatel s pestrou škálou pracovních pozic, který se o zaměstnance dobře stará a který se snaží, aby si u nás každý našel to „své“.

V našich řadách pracuje přes 1 300 zaměstnanců. Uplatnění v SZIF najdou uchazeči z mnoha oborů – zemědělství, ekonomie, právo, statistika, ale také humanitní a technické obory. K nám chodí lidé proto, že je u nás práce baví. Přijdou a neodchází. Pokud by si někdo myslel, že se jedná o populistické heslo, vyvedeme ho z omylu. Průměrná doba našich zaměstnanců strávená v platební agentuře je přes 12 let. Což je dlouhá doba a určitě sen většiny personalistů. O tom, že se u nás zaměstnancům líbí, svědčí i výsledek anonymní ankety napříč celým Fondem: Naši lidé vnímají SZIF jako přátelský, otevřený, stabilní a užitečný. Jako místo, kde dostanou šanci studenti po škole, ale i ti s bohatými zkušenostmi.

Pro ty, kteří by měli zájem u nás pracovat a něco se o nás dozvědět, jsme spustili nové kariérní stránky www.pojdpomahatzemedelstvi.cz. Jedná se o web určený pro všechny, kteří se rozhlíží po nové práci, nebo hledají uplatnění po škole. Prezentujeme zde uchazečům volná pracovní místa, představujeme naši společnost i samotný tým personalistů, a to netradičním způsobem.

Práci nabízíme nejenom v centru Prahy, ale i na našich 7 regionálních odborech a v 65 okresních městech po celé České republice. Vzhledem k působnosti našeho úřadu je tedy velmi reálné, že budete pracovat v blízkosti svého bydliště. Vážíme si každé znalosti. Státní správa – to už dávno nejsou klotové rukávy. Snažíme se být moderní a jít s dobou, a to pochopitelně i ve vztahu k zaměstnancům. Nabízíme přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, kariérní postup, širokou možnost vzdělávání a seberozvoje i atraktivní benefity.

Pokud by Vás zajímalo, kdo tvoří náš kolektiv, pak 87 procent zaměstnanců SZIF jsou vysokoškoláci, 7 procent má vyšší odborné vzdělání a 6 procent středoškolské. Naše nejpočetnější věková skupina, to jsou zaměstnanci mezi 36 až 45 lety, kteří tvoří 32 procent. Ženy jsou v převaze (dvě třetiny), ale na řídících pozicích je poměr vyrovnaný. Většina zaměstnanců působí na regionálních odborech a okresních pracovištích (67 procent), na centrále v Praze pracuje 33 procent.

Pojďte pomáhat českému zemědělství spolu s námi.

Ministerstvo Zemědělství

Ministerstvo Zemědělství

Novinky

Průzkum zájmu, týkající se erozní ohroženosti a jejich uplatňování – DZES 5 od 1. 1. 2019

25.9.2018

V důsledku změn legislativy týkající se erozní ohroženosti a jejich uplatňování – DZES 5 od 1. 1. 2019, nabízíme uspořádání počítačových kurzů. Tyto by se konaly v učebnách vybavených počítači, tak, aby bylo možné vyzkoušet si praktické příklady práce v LPIS např. dělení DPB, tvorby erozních parcel atd.

» více

Seminář ,Aktuality a další možnosti v Programu rozvoje venkova ve 2. pololetí 2018"

5.9.2018

7. kolo finanční podpory v PRV a uplatňování náhrady škody způsobené vlkem

» více

7. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova 2014–2020

9.8.2018

Příjem žádostí bude probíhat pouze prostřednictvím Portálu farmáře v termínu od 9. října 2018 8:00 hodin do 30. října 2018 18:00 hodin.

» více

Sledujte TV APIC

TV APIC

Kalendář akcí

Kalendář akcí

Počasí

10.12.
Počasí na den 10.12.
0°C / 4°C

11.12.
Počasí na den 11.12.
-4°C / 2°C

12.12.
Počasí na den 12.12.
-2°C / 2°C

INTERREG

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Iniciativy Spolecenství INTERREG III A