Výkonný sklízeč brambor

26.5.2006

Standen Pearson představil nový třířádkový sklízeč brambor, který má až o 60 % vyšší výkonnost než dvouřádkový model stejného provedení. Model T3 může sklízet tři řádky najednou v různém programu. Na záhonu o šířce 1,8 m vyorává dva řádky a jeden z vedlejšího záhonu vpravo nebo vlevo, nebo 3 řádky s šířkou 90 cm. Doporučený traktor má mít výkon kolem 132 kW. Sklízeč zapadá do soustavy strojů Standen Pearson s tvarovačem řádků Bedformer, rotačním kypřičem Powavator 400, šestiřádkovým sázečem a rozbíječem natě s hydraulickými válci pro posun do strany. Tento přívěsný vyorávač nabízí mimořádné možnosti související se zvýšenou výkonností a úsporou nákladů při projektované ceně pouze o 30 % vyšší než za dvouřádkový přívěsný vyorávač. T3 má silný podvozek a výkonný hydraulický systém s efektivním chlazením oleje a filtrací. Podvozek umožňuje dobrý výhled pro řidiče a snadný přístup k servisním bodům pro údržbu a seřizování. Hnací mechanismus je jednoduchý, vyžadující minimální pozornost, s komponenty o dlouhé životnosti a maximální spolehlivosti. Ovládání stroje je z místa řidiče traktoru pomocí elektronické skřínky CAN Bus. Výkonná hydraulická soustava se snímáním zatížení má filtry, které chrání každé ze čtyř čerpadel individuálně. Další filtry jsou osazené před každým ventilem. T3 používá standardní hydraulický pohon pojezdového ústrojí s flotačními koly. Pod sklízečem je vložené kolo pro jízdu po komunikacích. Na poli je ve své rozložené vnější poloze pro udržování maximální stability stroje. Přepravní šířka je 3,4 m. Speciální široký úhel vývodového hřídele umožňuje pohon i na souvratích. Do standardního vybavení patří také hydraulické řízení zadní nápravy, hydraulické vyrovnávání stroje a závěs.

Novinky

Materiál na roušky

1.4.2020

Materiál je již nastříhaný -rozměr obdélníkui 27x 42 cm, a připravený k ušití dvojité kapsy více zde

» více

Dezinfekce na ruce

29.3.2020

Přehled firem a kontaktů, které nově vyrábí dezinfekční prostředky na ruce podle receptury doporučené Světovou zdravotnickou organizací (WHO)

» více

DŮLEŽITÉ Z MZE PRO FIRMY

20.3.2020

Z pověření pana ministra ing. Miroslava Tomana, CSc. si Vás touto cestou dovolujeme oslovit a požádat Vás o součinnou pomoc při předcházení a řešení krizových situacích v podnicích živočišné výroby s ohledem na krizová a mimořádná opatření v České republice, která byla přijata v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky.

» více

Sledujte TV APIC

TV APIC

Kalendář akcí

Kalendář akcí

Počasí

09.04.
Počasí na den 09.04.
4°C / 20°C

10.04.
Počasí na den 10.04.
4°C / 18°C

11.04.
Počasí na den 11.04.
5°C / 19°C

INTERREG

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Iniciativy Spolecenství INTERREG III A