Značku „Klasa“ získaly další české výrobky

25.8.2008

Při příležitosti výstavy „Země živitelka“ bylo oceněno certifikátem kvalitních českých výrobků značky „Klasa“ 11 výrobců a 20 potravinářských výrobků. Pět společností získalo toto ocenění pro své výrobky poprvé.
V kategorii Maso a masné výrobky bylo uděleno 6 certifikátů a v kategorii Mléko a mléčné výrobky 4 ocenění. Značku Klasa získal poprvé např. producent čerstvých slepičích vajec Agropodnik Hodonín, dceřiná společnost firmy Hamé – Bapa, s. r. o. za sendviče, producent drůbežího masa Drůběžářský závod Klatovy, a.s. za kuřecí játra s bazalkou a kuřecí prsní řízky a Řeznictví a uzenářství František Šutera za debrecínky.
Další ocenění získaly výrobky Steinhauser, s. r. o. (Šunka Moravia), Polabské mlékárny, a. s. (Bio tvaroh), Masokombinát Plzeň, s. r. o. (Bio šunka a Bio frankfurtský párek) a Plastcom, a. s. Sychrov (Archivní sýr s tvorbou ok).

K dnešnímu dni má právo používat logo značky Klasa na svých obalech celkem 1418 výrobků od 217 firem.

Zdroj: vetweb
Autor: redakce APIC

Tento projekt je podporován

Ministerstvo Zemědělství

Liberecký kraj

Novinky

Slintavka a kulhavka - aktuální informace

26.3.2025

Aktuální informace o vývoji nákazové situace v souvislosti se slintavkou a kulhavkou.

» více

Sledujte TV APIC

TV APIC

Počasí

14.06.
Počasí na den 14.06.
12°C / 25°C

15.06.
Počasí na den 15.06.
14°C / 28°C

16.06.
Počasí na den 16.06.
14°C / 25°C

INTERREG

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Iniciativy Spolecenství INTERREG III A