Podpora biotechnologických firem z prostředků EU

31.1.2006

TALENT SCOUT je iniciativa na podporu integrace malých a středních biotechnologických podniků v rozšířené Evropě do výzkumných projektů EU. Do uvedeného projektu je zapojeno 12 partnerů z celkem osmi evropských zemí: ČR, Francie, Itálie, Německa, Polska, Řecka, Španělska a Velké Británie. Jedním z hlavních přínosů projektu pro malé a střední společnosti je získávání informací o možnostech financování výzkumu a technologického rozvoje firmy ze zdrojů EU.       

Partnerem projektu v ČR je konzultační společnost Inova Pro, spol. s r.o.  Podrobné informace o poskytovaných službách lze získat na e-mailové adrese inovapro@inovapro.cz .

 

Bioprospect 15, 2005, č. 2–4, s. 21

Tento projekt je podporován

Ministerstvo Zemědělství

Liberecký kraj

Novinky

Kraj podpoří projekty v oblasti životního prostředí a zemědělství dotací přes 18 milionů korun

6.1.2022

Liberecký kraj vyhlašuje pět dotačních programů na projekty, které mají pomoci životnímu prostředí a zemědělství. Vyčlenil na to ze svého rozpočtu částku přesahující 18 milionů korun.

» více

Pestrá krajina 2021 – pozvánka na konferenci a slavnostní ocenění farem

3.1.2022

Členům ASZ ČR, kteří realizují různá opatření v krajině, jakými jsou např. remízky, aleje či drobné vodní nádrže, hospodaří co nejšetrněji a mohou tak být pozitivním příkladem pro ostatní, je určen před čtyřmi lety otevřený program této stavovské organizace Pestrá krajina.

» více

Sledujte TV APIC

TV APIC

Počasí

21.01.
Počasí na den 21.01.
-5°C / -1°C

22.01.
Počasí na den 22.01.
-4°C / 0°C

23.01.
Počasí na den 23.01.
-2°C / 2°C

INTERREG

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Iniciativy Spolecenství INTERREG III A