Champion do obilovin

31.1.2006

Tento přípravek s obsahem účinných látek boscalid a epoxiconazol působí protektivně a kurativně. Účinná látka boscalid zlepšuje ochranu proti listovým chorobám, např. Septoria tritici nebo Ramularia díky velmi dobrému dlouhotrvajícímu účinku. Působí výborně proti chorobám pat stébel, listovým skvrnitostem a rzím. Boscalid, první účinná látka do obilovin ze skupiny karboxyanilidů, má na cílové patogeny nový, ojedinělý mechanismus účinku. Nevzniká křížová rezistence s jinými fungicidy. Registrace přípravku se v SRN očekává v  nejbližší době, aby mohl být používán již v letošní sezoně.

Neue Landw., 2005, č. 12, s. 34

Tento projekt je podporován

Ministerstvo Zemědělství

Liberecký kraj

Novinky

Kraj podpoří projekty v oblasti životního prostředí a zemědělství dotací přes 18 milionů korun

6.1.2022

Liberecký kraj vyhlašuje pět dotačních programů na projekty, které mají pomoci životnímu prostředí a zemědělství. Vyčlenil na to ze svého rozpočtu částku přesahující 18 milionů korun.

» více

Pestrá krajina 2021 – pozvánka na konferenci a slavnostní ocenění farem

3.1.2022

Členům ASZ ČR, kteří realizují různá opatření v krajině, jakými jsou např. remízky, aleje či drobné vodní nádrže, hospodaří co nejšetrněji a mohou tak být pozitivním příkladem pro ostatní, je určen před čtyřmi lety otevřený program této stavovské organizace Pestrá krajina.

» více

Sledujte TV APIC

TV APIC

Počasí

25.01.
Počasí na den 25.01.
-1°C / 3°C

26.01.
Počasí na den 26.01.
-2°C / 3°C

27.01.
Počasí na den 27.01.
-2°C / 3°C

INTERREG

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií v rámci Iniciativy Spolecenství INTERREG III A